65

Maszyna do tartaletek


Profesjonalna maszyna do wypieku tartaletek jest niezbędnym urządzeniem przy produkcji mini-tart, kruchych ciasteczek oraz spodów do babeczek. Zaletą tego urządzenia jest wszechstronność, zaawansowana technologia i duża wydajność. To kompaktowe urządzenie idealnie nadaje się do gastronomii, piekarni i cukierni. Doskonały stosunek jakości do ceny!

Praktyczne urządzenie do wypieku tartaletek. Modny atrakcyjny design oraz prawdziwy zapach pysznych tartaletek  przykuwa uwagę potencjalnych klientów. Model ten jest niezwykle trwały i wytrzymały dzięki korpusowi ze stali nierdzewnej. Maszyna do tartaletek została stworzona, aby przyśpieszyć przygotowanie spodów do tartaletek oraz słodkich lub pikantnych ciast kruchych. Rozmiary i kształty tartaletek zależą od wkładów zamontowanych w maszynie. Płyty są wymienne i możesz je wybierać spośród różnych dostępnych modeli lub możesz zamówić niestandardowy (personalizowany) wzór na zamówienie.

UWAGA! Urządzenie nie zawiera wkładów. Talerze należy dokupić osobno.

Maszyna działa w taki sposób, że po umieszczeniu ciasta wewnątrz dwóch płyt oraz ustawieniu czasu pieczenia i temperatury wystarczy połączyć dwie płyty w celu uzyskania gotowego produktu w krótkim czasie. Maszyna do tartaletek, jest przystosowana do pracy ciągłej, a więc jest dedykowana do gastronomii i cukiernictwa. Jest łatwa i praktyczna w obsłudze, dzięki tej maszynie jedna osoba jest w stanie wyprodukować nawet 750 tartaletek w ciągu godziny. Maszyna wyposażona jest w wydajny system grzewczy oraz wszystkie niezbędne elementy, aby umożliwić bezproblemową i ciągłą pracę.

Dane techniczne:

  • Wymiary: Długość 54.5 cm, Szerokość 44 cm, Wysokość całkowita 35 cm
  • Waga: 34 kg
  • Materiał obudowy: stal nierdzewna
  • Cechy płyt: Aluminium powlekane teflonem - Długość 32.9 cm, Szerokość 38 cm
  • Zasilanie: 3.2kW 230V - 50/60 Hz
  • Funkcje: Włącznik / wyłącznik, zegar cyfrowy, termostat
  • System kontroli:  Cyfrowy wyświetlacz z możliwością regulacji temperatury i czasu pieczenia
  • System grzewczy: Maksymalna temperatura: 250 stopni